Kurtyna w dół, czyli koniec „Spektaklu natury” w Eurece

Kurtyna w dół, czyli koniec „Spektaklu natury” w Eurece

Zgodnie z planami wystawę rozpoczął wernisaż, który odbył się 6 lutego, a ostatnim dniem prezentacji miał być 26 lutego. Ostatecznie „Spektakl natury” trwał kilka dni dłużej i prace odebrałem 4 marca.

Wernisaż zaplanowaliśmy z właścicielami Eureki na godzinę 19:00. Otwarcie wystawy rozpoczęliśmy z uwzględnieniem małej rezerwy i o 19:20 zaprosiliśmy zebrane w lokalu osoby do galerii. Po krótkim wstępnie, w którym tłumaczyłem się z pomysłu na prace oraz tytułu wystawy przyszedł czas na indywidualne rozmowy z zebranymi. Przez następne 3 tygodnie kilkakrotnie byłem w Eurece. Podczas tych wizyt odebrałem gratulacje zarówno bezpośrednio jak i za pośrednictwem właścicieli lokalu.

Chciałbym jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować za obecność na wernisażu oraz zapoznaniu się z pracami w innych dniach. Dziękuję również za wszelkie opinie i miłe słowa w odniesieniu do moich fotografii.

Sandra, Gianluca, Emanuele jeszcze raz dziękuję za umożliwienie organizacji wystawy moich fotografii w Waszym lokalu oraz wszelką pomoc przy jej tworzeniu.

 

Pozdrawiam

Kuba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide